• Tytusa uspokajanie

  „Tytus Kibicem” Henryk Jerzy Chmielewski

  Księga XXXI przygód Tytusa, Romka i Atomka pojawiła się po dwóch latach od poprzedniego albumu. Komiks nosi tytuł „Tytus kibicem!”, a jego wydanie zbiegło się z mistrzostwami EURO 2008. Można by się więc spodziewać, że w nasze ręce trafi opowieść o sporcie i różnych formach dopingowania sportowców.

 • Jak śnić o Władcy Snów...

  „Sandman - Dom lalki” Neil Gaiman, Mike Dringenberg, Malcolm Jones III

  Nie wszyscy lubią czytać wstępy. Zwykle kojarzą się one z czymś długim, nudnym i zupełnie niepotrzebnym. Czymś, co oddala czytelnika od lektury. A już wstępy w komiksach - dla niektórych jest to zbrodnia prawdziwa. Są jednak takie serie, do których tego typu wprowadzenia są konieczne. A nawet, jeśli nie, to dodają całości wyjątkowego posmaku. Posmaku grozy.

 • Melinda marzenie

  „Melinda” Neil Gaiman, Dagmara Matuszak

  Są takie baśnie, które odciskają trwałe piętno na naszym życiu. Piękne obrazami, które przedstawiają. Przerażające okrucieństwem świata. Głębokie i prawdziwe w wyrazie. Niekiedy niezrozumiałe. Nierzadko ciężkie do sklasyfikowania. Zdecydowanie do takich dzieł należy zaliczyć "Melindę" Neila Gaimana (tekst) i Dagmary Matuszak (ilustracje).

 • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 paź 2018, 13:55 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka