Recenzja: „Disney maluch. Album maluszka”

Wydawnictwo AMEET
„Disney Maluch. Album maluszka”
Ocena recenzenta
4.5/5
Ocena użytkowników
brak (0 głosów)
Dzieci rosną bardzo szybko, a ich rozwojowi towarzyszy wiele ważnych chwil. Nie trzeba się martwić, że momenty te odejdą w zapomnienie. Można je wszystkie zebrać w albumie. To bardzo przyjemne, kiedy później po słyszącym czasie można zajrzeć do księgi i zobaczyć, jakie wydarzenia pojawiły się już w krótkim życiu.

++

“Disney Album maluszka” został stworzony, aby towarzyszyć rodzicom już od narodzin dziecka. Znajduje się w nim miejsce na wszystkie ważne chwile dziecka takie jak jego narodziny, urodziny, święta a nawet kąpiele. W albumie znajduje się miejsce zarówno na fotografie jak i miejsce na opisanie wybranych wydarzeń. Nie brakuje tutaj postaci z bajek Disney’a. Dzięki temu na pewno dzieci zupełnie inaczej - chętniej - spojrzą na album. Dodatkowo dołączone są naklejki, które chyba każdy chłopczyk i dziewczynka uwielbia.

++

“Disney Album Maluszka” to idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Starannie wykonany, znajduje się w nim miejsce na wszystkie ważne chwile z życia dziecka. Oprawiony w twardą oprawę album będzie pięknie prezentował się na półce i jednocześnie przetrwa większość dziecięcych zabaw i pomysłów. Dołączone naklejki pozwalają natomiast na tworzenie albumu razem z dzieckiem, gdy trochę podrośnie.

Każdy rodzic chce, aby ważne momenty z życia zostały z nimi na zawsze. “Disney Album Maluszka” im to umożliwia. Dodatkowo jesteś pewien, że za chwilę nie znajdziesz go zniszczonego pod łóżkiem. Uniemożliwia to twarda oprawa, która jest świetnym zabezpieczeniem jakże cennych wspomnień.

Dziękujemy Wydawnictwu AMEET za przekazanie egzemplarza do recenzji.

KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 cze 2019, 04:12 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka