Recenzja: „Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy”

Wydawnictwo AMEET
„Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy”
Ocena recenzenta
4.5/5
Ocena użytkowników
brak (0 głosów)
Twoje dziecko zastanawia się jak działa samochód, czy z czego się składa? “Disney Uczy. Samochody. Książka odkrywcy” jest dla niego idealną propozycją. Razem z postaciami z bajki “Auta” może zgłębić świat motoryzacji. W ten sposób wszystko to, co wydawało się pozornie skomplikowane stanie się momentalnie łatwe. W końcu samochody to zapewne jedno z pierwszych zainteresowań każdego chłopczyka. Warto jest inwestować w pasje, zwłaszcza kiedy jest to tak ślicznie zrobiona książeczka.

++

„Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy” to propozycja dla nieco starszych dzieci, które chcą odkrywać świat. Dowiedzą się z niej, czym jest samochód, jak działa, z czego się składa, do czego służą spojlery, czy jak będą wyglądać samochody przyszłości. Na końcu książki umieszczony został również słowniczek pojęć, które pojawiają się na poszczególnych stronach.Ta świetna konstrukcja książeczki jedynie może zachęcać najmłodszych do poszerzania swojej wiedzy. Z takimi materiałami możesz być spokojny o dobre wykształcenie swojej pociechy.

Książka jest w twardej oprawie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o jej większe uszkodzenia. Jest to dobre zwłaszcza dla osób, które zdecydowanie dbają o wygląd swojej literatury.

++

Wydanie jest starannie zilustrowane, nie brakuje w nim postaci z bajki Disney’a oraz zdjęć prawdziwych pojazdów dzięki, czemu książka jest jeszcze przyjemniejsza w odbiorze dla małego czytelnika. Dużym atutem jest również wielkość liter, która sprawia, że dziecko nie będzie mieć większych problemów z odczytaniem treści. Książka napisana jest prostym językiem, dlatego dzieci nie będą na spokojnie zrozumieją nawet nieco bardziej skomplikowane treści, w czym pomagają także przykłady zaczerpnięte z bajki Disney’a “Auta”.

“Disney Uczy. Samochody. Książka odkrywcy” to propozycja obowiązkowa w biblioteczce każdego małego fana motoryzacji. Nie tylko będzie wyglądać estetycznie na półce, ale także pozwoli zgłębić sekrety motoryzacji i odpowie na najbardziej nurtujące pytania każdego małego odkrywcy. Przy takich propozycjach dla swoich pociech każdy stanie się fachowcem.


Dziękujemy Wydawnictwu AMEET za przekazanie egzemplarza do recenzji.

KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 cze 2019, 04:29 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka