Nie ma co się bać, trzeba naklejać! - recenzja "Dinosaurs. Zadanie: Naklejanie!"

AMEET
„Dinosaurs. Zadanie: Naklejanie!”
Ocena recenzenta
4.5/5
Ocena użytkowników
brak (0 głosów)
Dinozaury bardzo często są straszne i przerażają pociechy. Jednak Wydawnictwo AMEET przedstawiło te bestie w nieco bardziej przyjemny sposób. Są one realistyczne, ale również przyjemne dla dziecięcego oka. Twoje dziecko na pewno nie będzie czuło wstrętu do gadów, które ujrzy w wyklejance. Na pewno chętnie usiądzie do książeczki i spędzi przy niej wiele dobrych chwil zapominając o takich gadżetach, jak smartfony, tablety oraz komputery, które tak bardzo pochłaniają w dzisiejszych czasach najmłodszych.

++

Za co można również docenić „Dinosaurs. Zadanie: Naklejanie!”? Przede wszystkim warto zwrócić także uwagę na ciekawe anegdotki dotyczące poszczególnych gatunków dinozaurów. Dzieci lubią, jak coś jest krótkie oraz konkretne i takie właśnie są informacje, które na pewno wzbogacą wiedzą twojej pociechy. Mało tego, najmłodsi sami z siebie będą wracać do trafnych ciekawostek i tak jest właśnie w przypadku tych, które zamieszczono w wyklejance od wydawnictwa AMEET.

++

Luki, które należy uzupełnić są na tyle dobrze zrobione oraz osadzone na poszczególnych stronach, że zarówno ten młodszy, jak i starszy czytelnik bez problemu odnajdzie właściwe stworzenie, które należy umieścić w ciemnym polu. To bardzo dobra rozrywka oraz ćwiczenie dla mózgu każdego czytelnika. Dla rodzica powinno być najważniejsze przede wszystkim,ze jego dziecko usiadło do książeczki samo z siebie, bo na pewno tak właśnie będzie, kiedy twoja pociecha zobaczy, jak dobrze zrobiona jest „Dinosaurs. Zadanie: Naklejanie!”.

Pierwsze na, co zwróci na pewno dziecko zaraz po otrzymaniu wyklejanki to ilość samych naklejek która jest naprawdę imponująca. Książeczka jest gwarantem wielu chwil spędzonych nad jej stronami w celu wyklejenia wszystkich naklejek tam, gdzie powinny trafić.

Dziękujemy Wydawnictwu AMEET za przekazanie egzemplarza do recenzji.

KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 09:32 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka