Podniebne przygody - recenzja "Super Wings. Transformacje"

AMEET
„Super Wings. Transformacje”
Ocena recenzenta
4.5/5
Ocena użytkowników
brak (0 głosów)
„Super Wings. Transformacje” to kolejna propozycja wydawnictwa AMEET dla małych fanów bajki opowiadającej o przygodach Dżetka i jego przyjaciół. Tym razem na dzieci czeka mnóstwo zabawy z naklejkami a także… grą planszową!

++

Książeczka, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam prześledzić transformacje bohaterów za pomocą specjalnych naklejek wielokrotnego użytku. Na każdej stronie znajdziesz oczywiście wskazówki, jak to zrobić. Do tego w środku znajduje się gra planszową dla dwóch graczy, do której dziecko może zaprosić kogoś z rodziny lub ulubionego kolegę.

„Super Wings. Transformacje” to niezwykle starannie wykonana książeczka. Widać, że zadbano o wszelkie możliwe szczegóły. Nasycone barwy i dobry, dokładny druk sprawiają, że czystą przyjemnością jest samo trzymanie książeczki w rękach. Naklejki wielokrotnego użytku sprawią, że właściciel książeczki do woli będzie mógł rozwiązywać zadania i przyklejać naklejki zgodnie ze swoim widzimisię tyle razy, ile tylko zechce. Dodatkowym atutem jest zawarta w książeczce gra planszowa, która może stanowić odmianę od naklejania oraz pozwala to na wspólną zabawę z wybranym przez siebie drugim graczem. Konieczność właściwego dopasowania elementów do siebie wpływają na wyobraźnie dziecka i umiejętności manualne, dzięki czemu łączy ono naukę z zabawą. Książeczka może stanowić także krótką lekturę przed snem.

++

„Super Wings. Transformacje”, to kolejna godna polecenia pozycja od wydawnictwa AMEET. Czas spędzony z taką książką przynosi wiele frajdy nie tylko małemu czytelnikowi, ale także temu nieco większemu. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie taka książeczka dla dziecka, a nie kolejna zabawka, którą szybko ciśnie się w kąt i zapomni.
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 cze 2019, 04:48 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka