Otwórz się na naukę - recenzja "Super Wings. Maluch Odkrywa. Co kryją okienka?"

AMEET
„Super Wings. Maluch odkrywa: Co kryją okienka?”
Ocena recenzenta
4.0/5
Ocena użytkowników
brak (0 głosów)
Obecnie telewizje prześcigają się w propozycjach dla dzieci, prezentując coraz bardziej wymyślne bajki. Super Wings to właśnie jedna z takich współczesnych propozycji. Wydawnictwo AMEET przygotowało serię książeczek dla najmłodszych czytelników poświęconych właśnie tej bajce. „Maluch odkrywa. Co kryją okienka?” to jedna z nich.

++

Książeczka zabiera malucha w przygodę razem z Dżetkiem, Franią i Śrubkiem i innymi bohaterami serialu. Bogata jest w wesołe wierszyki, barwne ilustracje i okienka pełne niespodzianek. Przez zabawę maluch może uczyć się kolorów, cyfr, zwierząt, pojazdów oraz krajów. Dla najmłodszych jest to świetna zabawa przez naukę, czyli przyjemne z pożytecznym. Może być jeszcze lepiej, kiedy do lektury zaproszą dorosłych … którzy swoją drogą bawią się czasami lepiej dziecięcymi gadżetami aniżeli one same.

Dużą zaletą książeczki jest jej wykonanie. Do jej wydruku zastosowano bardzo grubą tekturę, notabene bardzo często spotykaną w tego typu publikacjach. Zapewnia to dużą trwałość książeczki, a samemu dziecku dużo łatwiej jest otwierać okienka, które również wykonane są z grubego papieru. Staranne wykonanie i kolorowe ilustracje sprawiają, że nauka z książeczką to czysta przyjemność zarówno dla dziecka i malucha. „Maluch odkrywa. Co kryją okienka?” to idealna propozycja dla dzieci poznających świat, które zazwyczaj na tym etapie swojego rozwoju zadają mnóstwo pytań wszystkim dorosłym dookoła. Miejmy nadzieję, że książeczka wyjaśni im jak najwięcej niewiadomych.

++

„Maluch odkrywa. Co kryją okienka?” To kolejna dobra propozycja od wydawnictwa AMEET. Staranne wykonanie wraz z dobrym pomysłem na książeczkę sprawiają, że jest to idealna literatura dla maluchów poznających świat. Rodzic zapewne również będzie miał wiele frajdy, czytając tę książeczkę razem ze swoim dzieckiem.

Tytuł: Maluch Odkrywa. Co kryją okienka?
Wydawnictwo: Wydawnictwo AMEET
ISBN: 978-83-253-2946-4
EAN: 9788325329464
Symbol: DMO301
Strony: 12
Okładka: Miękka
Format: 230×268 mm


Dziękujemy Wydawnictwu AMEET za przekazanie egzemplarza do recenzji.
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 cze 2019, 04:03 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka