Sklej swoją farmę – recenzja "Farm World. Zadanie: Naklejanie!"

AMEET
„Farm World. Zadanie: Naklejanie!”
Ocena recenzenta
4.0/5
Ocena użytkowników
brak (0 głosów)
Wszystkie dzieci lubią naklejki. Jest to dla nich niezwykle przyjemne uczucie, kiedy mogą przykleić podobiznę zwierzątka lub postaci z kreskówki tam, gdzie tylko zapragną. Jednak „Farm World. Zadanie: Naklejanie!” oferuje nie tylko świetną rozrywkę związaną z naklejaniem, ale również edukacyjną przygodę dla najmłodszych. Nauka przez zabawę to przecież najlepszy sposób na zdobycie kilku ciekawych informacji na temat otaczającego nas świata.

++

„Farm World. Zadanie: Naklejanie!” jest zorganizowana i przemyślana. W zeszycie pojawia się wiele opisów i wskazówek, gdzie należy przykleić poszczególne zwierzaki. Dzięki temu dziecko uczy się o wszystkich stworzeniach i ich miejscach na farmie. Podróż rozpoczyna się od ilustracji podwórka z poleceniem przyklejenia odpowiedniego zwierzaka. Następnie wyruszamy w podróż po gospodarstwie. Wtedy poznajemy zwierzęta i ich miejsca. Opisy zamieszczone na stronach, w celu naprowadzenia najmłodszych do przyklejenia odpowiedniej naklejki, nie są trudne. Czyta się je bardzo lekko dzięki czemu dzieci nie będą miały problemów ze zrozumieniem. Przyklejając i czytając dowiedzą się przykładowo, które ze zwierzątek jest najlepszym nauczycielem oraz kto zostawia jakie ślady w błocie. Pomocą w doborze odpowiednich naklejek na poszczególne strony są również puste białe pola w kształcie tychże stworzeń dzięki, czemu po obrysie młody czytelnik dokładnie poznaje kształty.

Zeszyt został wykonany starannie. Wydruk na miękkich kartkach w kolorze. Co najważniejsze zwierzaki przypominają wszystkie stworzenia , które można spotkać na farmie. Swoim wyglądem nie odbiegają od swoich rzeczywistych odpowiedników. Sama ilość naklejek jest bardzo bogata. Wiele gatunków zwierząt przedstawionych w naklejkach pozwoli poszerzyć dzieciom wiedzę na temat fauny.

„Farm World. Zadanie: Naklejanie!” jest pozycją w ofercie Ameet godną polecenia. Książeczka zawiera wszystko, czego można by było oczekiwać. Bawi i uczy a przy tym dba o to, aby to rodzic pomógł dziecku w przeczytaniu i przebrnięciu przez lekturę, w której jest wiele ciekawostek. Dlatego skłania do wspólnego spędzenia czasu. Nawet dorosły znajdzie sposób na odstresowanie w przyklejaniu naklejek.

Tytuł: Farm World. Zadanie: Naklejanie!
Seria: Zadanie Naklejanie
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Wydawnictwo AMEET
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Numer wydania: I
Data premiery: 2018-04-13
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Indeks: 25651850
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 sty 2019, 20:51 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka