• Czy to sen? - recenzja komiksu "Morfołaki. Stary terstament"

  „Morfołaki. Stary Testament” Mateusz Skutnik i Nikodem Skrodzki

  Szukając więcej informacji o „Starym Testamencie” na stronie wydawnictwa znajdujemy taką informację: „Zanim pojawiły się odpowiedzi, były pytania. Rozważania filozoficzne Morfołaków, zawsze prowadziły niezbadanymi ścieżkami. Mędrcy poszukiwali odpowiedzi na nurtujący cały świat filozoficzny problem. I tak narodził się...” Już sam opis zachęca do przeczytania komiksu.

 • Szary świat - recenzja "Cykady"

  „Cykada” Shaun Tan

  Szary smutny świat korporacji. Człowiek człowiekowi wilkiem. A pośród tego Cykada. To kolejna propozycja od Shauna Tana.

 • Kim jest Clark Kent? – recenzja komiksu „Superman – Odrodzony”

  „Superman – Odrodzony” Dan Jurgens, Peter J. Tomasi, Patrick Gleason, Paul Dini

  Po śmierci Supermana, Clarka Smitha bardzo zastanawiała obecność Clarka Kenta – drugiej tożsamości Człowieka ze Stali, która nie odeszła wraz z nim. W Polsce ukazało się kilka komiksów z serii „DC Odrodzenie”, a więc nadeszła najwyższa pora, aby rozwikłać tę zagadkę.

 • Powrót legendy – recenzja komiksu pt. "Szczurołap"

  „Szczurołap” Jay Asher, Jessica Freeburg, Jeff Stokely

  Czerpanie z legend pełnymi garściami, tworzenie alternatywnych wersji i zabawa z historią często wychodzą powieści na dobre, ponieważ mocno ją ubarwiają i dają drugie życie. Twórca „13 powodów” – książki, na podstawie której powstał serial – wziął na tapet historię o fleciście z Hameln.

 • Jedziemy z kredkami - recenzja "Auta. Koloruję, rozwiązuję"

  „Auta. Koloruję, rozwiązuję” AMEET

  Często kolorowanki dla dzieci nie są ciekawymi publikacjami. W większości charakteryzuje je zwykła rutyna – proste obrazki na każdej ze stron i nic więcej. Wydawnictwo AMEET idzie o krok dalej w swoich staraniach i dodaje – poza schematami do kolorowania – również ciekawe opisy i małe łamigłówki.

 • „Star Wars: Powrót Jed” z serii Film - recenzja komiksu

  „Star Wars – Powrót Jedi (seria Film)” Alessandro Ferrari, Kawai Creative Studio, Davide Turotti

  Kolejny tom serii „Star Wars Film”, czyli komiksu na podstawie filmu duetu Ferrari-Chimisso powraca w jednym z najdziwniejszych eksperymentów graficznych ostatnich lat.

 • Retromagiczny wir przygody, czyli „Lanfeust w Kosmosie ” - recenzja

  „Lanfeust w Kosmosie” Christophe Arleston, Didier Tarquin

  Mieszkańcy Troy i heros nieco z przypadku imieniem Lanfeust, podróżujący z trollem Hebiusem wyruszają w kosmos. Czy w tym arcyzabawym zdaniu na otwarcie coś może pójść źle? Dodajmy do wywaru superzazdrosną narzeczoną C'ixi, nadużywającą płaskiego uderzenia w twarz oraz plejadę pobocznych rozbrajających postaci, a otrzymamy starego dobrego Lanfeusta. Tylko, że w kosmosie! I w tym punkcie właśnie wszystko idzie w wesołe diabły!

 • Galopując strona po stronie - recenzja serii książek "Horse Club"

  „Horse Club” Emma Walden

  Chyba każda mała dziewczynka ma w swoim życiu taki okres, że fascynuje się wszystkim, co związane z końmi. Na przeciw takich małych czytelniczek wychodzi wydawnictwo AMEET z serią książek o przygodach przyjaciółek z „Horse Club”.

 • Każda ziemia ma swego Supermana – recenzja komiksu pt. "Wielokrotność"

  „Superman – Wielokrotność. Tom 3” Peter J. Tomasi, Patrick Gleason

  Opis „Wielokrotności” zwiastuje historię, w której będzie wielu Supermanów, dlatego też początkujący fani multiwersum na wstępie będą zachwyceni, ponieważ w serii „DC Odrodzenie” pojawia się okazja, aby po raz pierwszy poznać innych herosów, podobnych do tego z Metropolis, takich jak heros-królik oraz Czerwony Syn.

 • Na progu apokalipsy, czyli „Star Wars Legendy. Inwazja: Uchodźcy” - recenzja

  „Star Wars Legendy: Inwazja: Uchodźcy” Tom Taylor, Colin Wilson

  Rasa Yuuzhan Vong wzbudza przestrach. Niewidoczni w Mocy, nieustępliwi w walce. Galaktyka już dawno nie stała na krawędzi totalnej zagłady. Prócz zwykłych mieszkańców tysięcy planet, nadeszły ciężkie czasy dla Jedi oraz ich popleczników. Czy Galaktyka będzie w stanie stawić jakikolwiek opór w obliczu gargantuicznej inwazji...?

 • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 paź 2018, 13:09 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka