• Ptaszek w wielkim mieście – recenzja „Nightwing Tom 2: Blüdhaven”

  „Nightwing. Tom 2: Blüdhaven” Tim Seeley, Marcus To, Chris Sotomayor

  Najstarszy protegowany Batmana powraca jako młody dorosły, chcący rozpocząć samodzielne życie z daleka od rodziny nietoperzy z Gotham. W skąpanym w świetle neonów mieście Blüdhaven, Dick Grayson stara się pogodzić obowiązki superbohatera z dorywczą pracą i uciechami młodości. Nowe otwarcie w historii bohatera okazuje się mocno utopijne, przeszłość goni za Nightwingiem a on sam wplątuje się w zakrojoną na szeroką skalę intrygę, obnażającą ciemną stronę jego nowego miejsca zamieszkania.

  • 0 Komentarzy • 138 Wyświetleń
  • Michał Wasilewski – 17 maja 2018, 23:10
 • Po złej stronie mocy – recenzja „LEGO® Star Wars™: Akademia szturmowców”

  „LEGO® Star Wars™. Akademia szturmowców” Ace Landers

  Akademia Szturmowców to kolejna propozycja dla młodych fanów serii Star Wars. Opowieść inspirowana jest najnowszą częścią serii, czyli „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Pozwala ona młodym czytelnikom zgłębić... ciemną stronę mocy.

 • Star Wars™ Ostatni Jedi. Baw się kartami z Droidami

  „Star Wars™ Ostatni Jedi. Baw się kartami z droidami” AMEET

  Świat Star Wars stał się źródłem wielu adaptacji. Jedną z najczęściej spotykanych jest twórczość kierowana w stronę dzieci. Wydawnictwo Ameet wykorzystało popularność Star Warsów i przygotowało dla najmłodszych książeczkę „Star Wars™ Ostatni Jedi. Baw się kartami z Droidami”.

 • Star Wars Legendy. Darth Vader i dziewiąty zamachowiec - dziwna próba wierności - recenzja komiksu

  „Star Wars Legendy - Darth Vader i dziewiąty zamachowiec” Tim Siedell,Stephen Thompson, Iván Fernández

  Klasycy mawiali: „a kto umarł, ten nie żyje”. Lord Vader ma się natomiast w Legendach nad wyraz świetnie. Używając nagminnie miecza świetlnego na karkach oportunistów i odpędzając szemranych adoratorów pragnących jego rychłej śmierci. Zakuty w respirator Sith zdaje się być niezniszczalny! Czy znajdzie się śmiałek zdolny choćby drasnąć w walce upadłego Jedi? Czy dziewiąty zamachowiec wykona zadanie?

 • Star Wars Komiks nr 2/2018. Cytadela Grozy, czyli galaktyczny pastiż - recenzja komiksu

  „STAR WARS KOMIKS nr 2/2018. Cytadela Grozy” Jason Aaron, Kieron Gillen, Marko Checchetto, Salvador Larroca, Andrea Broccardo

  Najnowszy „Star Wars Komiks” z disneyowskiego kanonu stanowi crossover serii o zdeprawowanej pani archeolog oraz głównego cyklu marvelowskiego kanonu. Gwiezdnemu uniwersum wybitnie nie po drodze ze straszydłami i elementami pseudogore. Dynamika poziomu nowych marvelowych komiksów bywa nieco sinusoidalna, po zachwycającej „Tajnej wojnie Mistrza Yody” zdaje się złapała lekką zadyszkę...

 • W świecie kropek - recenzja "Disney maluch. Połącz Kropki"

  „Disney maluch. Połącz kropki” AMEET

  Nie ma osoby na świecie, która nie lubi łączyć kropek i podziwiać tego, jaki obrazek powstał. Zazwyczaj była to ulubiona rozrywka każdego dziecka. Kolorowanki, wycinanki i wszelkie inne papierowe zabawy nie mogły równać się z kropkowym szaleństwem. „Disney maluch. Połącz Kropki” jest jeszcze lepsze niż klasyczne kropki!

 • Animacja poklatkowa dla dzieci - recenzja "Miki i raźni rajdowcy: Transformacje"

  „Miki i raźni rajdowcy: Transformacje” AMEET

  Książeczki, kolorowanki, łamigłówki i inne wydania, w których jest przedstawiony świat Disney’a. Ktoś może pomyśleć. Motyw nie jest żadną nowością i należy przyzwyczaić się do wszechobecnej postaci Myszki Miki, Kaczora Donalda i całej reszty. Chyba, że można wpaść na zupełnie nowy pomysł, jak w przypadku „Miki i raźni rajdowcy: Transformacje”.

 • Sklej swoją farmę – recenzja "Farm World. Zadanie: Naklejanie!"

  „Farm World. Zadanie: Naklejanie!” AMEET

  Wszystkie dzieci lubią naklejki. Jest to dla nich niezwykle przyjemne uczucie, kiedy mogą przykleić podobiznę zwierzątka lub postaci z kreskówki tam, gdzie tylko zapragną. Jednak „Farm World. Zadanie: Naklejanie!” oferuje nie tylko świetną rozrywkę związaną z naklejaniem, ale również edukacyjną przygodę dla najmłodszych. Nauka przez zabawę to przecież najlepszy sposób na zdobycie kilku ciekawych informacji na temat otaczającego nas świata.

 • Przygody na lądzie – recenzja „Piratów z naszej ulicy”

  „Piraci z naszej ulicy” Jonny Duddle

  Mało kto przepada za monotonią życia codziennego, jednak jak z nią walczyć? Można uprawiać sport, grać w planszówki, czytać książki czy też dokonywać abordażu. Morscy rozbójnicy na pewno nie narzekają na nudę, a tym bardziej bohaterowie komiksu Jonny’ego Duddle’a.

 • Trzeba ukraść glutaminian sodu - recenzja komiksu Asian Store Junkies

  „Asian Store Junkies” Berliac

  Spora dawka humoru czeka tego, kto chwyci za „Asian Store Junkies”. Komiks jest świetną propozycją dla osób, które lubią undergroudowe zeszyty. Momentami można mieć wrażenie, że swoimi wywodami autor buszuje w odmętach błazenady, jednak zestawiając się ostatecznie nad całokształtem, widoczny jest cały zamysł o kompletności komiksu.

  • 0 Komentarzy • 191 Wyświetleń
  • Kamil Żółkiewicz – 3 maja 2018, 14:21

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 cze 2018, 07:12 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka