• Jak pan Bóg Ralphowi, tak on nadal w niego nie wierzy ─ recenzja komiksu „Ralph Azham tom 11. Cios za ciosem”

  „Ralph Azham tom 11: Cios za ciosem” Lewis Trondheim

  Świat Ralpha Azhama, niezwykłego młodzieńca, który z pogardzanego świniopasa stał się najważniejszą po królu osobą w królestwie przechodzi ciągłe zmiany. Naniebieszczony, czyli dysponujący specyficznymi mocami nowy namiestnik kraju musi stawiać czoło coraz to groźniejszym przeciwnościom. Tym razem możliwe, że dokona trudnego wyboru, żeby zawszeć sojusz z największym swoim przeciwnikiem. Czy dwa obozy dysponujące w swoich szeregach całymi oddziałami uzdolnionych ludzi, którzy czasami jednym skinieniem mogą unicestwiać innych są w stanie

 • Thorgalu czy Ci nie żalu? - recenzja komiksu "Thorgal Tom 36: Aniel"

  „Thorgal Tom 36 - Aniel” Yann le Pennetier, Grzegorz Rosiński

  Wraz z ukazaniem się na rynku komiksowym trzydziestego szóstego albumu o przygodach Thorgala Aegirssona, Grzegorz Rosiński zadeklarował, że był to ostatni tom do którego stworzył warstwę graficzną. Cykl ma przejąć inny rysownik a Rosiński będzie opiekunem artystycznym całości. Jak wypadło pożegnanie mistrza z serią?

  • 0 Komentarzy • 198 Wyświetleń
  • Michał Wasilewski – 30 gru 2018, 23:11
 • Recenzja: „Disney Uczy. Star Wars™ 1,2,3 i Disney Uczy. Star Wars™ ABC”

  „Disney Uczy. Star Wars™ 1,2,3 i ABC” Wydawnictwo AMEET

  „Gwiezdne Wojny” cieszą się obecnie ogromną popularnością, nawet wśród dzieci. Nie brakuje, więc przedmiotów z bohaterami serii. Plecaki, kubki, ubrania, obuwie dosłownie wszystko, co może być nam potrzebne. Można ich znaleźć nawet w książkach. Nie tylko w tych przygodowych, ale również w edukacyjnych wśród, których należy wymienić serię “Disney Uczy. Star Wars™” wydawnictwa AMEET.

 • Recenzja: „Disney maluch. Album maluszka”

  „Disney Maluch. Album maluszka” Wydawnictwo AMEET

  Dzieci rosną bardzo szybko, a ich rozwojowi towarzyszy wiele ważnych chwil. Nie trzeba się martwić, że momenty te odejdą w zapomnienie. Można je wszystkie zebrać w albumie. To bardzo przyjemne, kiedy później po słyszącym czasie można zajrzeć do księgi i zobaczyć, jakie wydarzenia pojawiły się już w krótkim życiu.

 • Recenzja: „Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy”

  „Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy” Wydawnictwo AMEET

  Twoje dziecko zastanawia się jak działa samochód, czy z czego się składa? “Disney Uczy. Samochody. Książka odkrywcy” jest dla niego idealną propozycją. Razem z postaciami z bajki “Auta” może zgłębić świat motoryzacji. W ten sposób wszystko to, co wydawało się pozornie skomplikowane stanie się momentalnie łatwe. W końcu samochody to zapewne jedno z pierwszych zainteresowań każdego chłopczyka. Warto jest inwestować w pasje, zwłaszcza kiedy jest to tak ślicznie zrobiona książeczka.

 • Pełna moc Superboy’a – recenzja komiksu „Superman, tom 4: Czarny Świt”

  „Superman. Czarny świt. Tom 4” Peter J. Tomasi, Patrick Gleason, Michael Moreci

  Rodzina Supermana jest najciekawszym motywem, który pojawił się w seriach „DC Odrodzenie”. Co tam jakieś zagrożenia na skalę światową, ślepnący Człowiek ze Stali czy też walka o życie Lexa Luthora? Potomek Clarka Kenta budzi wiele emocji, a wśród nich króluje ciekawość związana z jego dalszymi losami.

 • „LEGO® Star Wars™. Gwiezdne rozgrywki. Zadania. Minigifgurka. Komiks” - recenzja

  „LEGO® Star Wars™. Gwiezdne rozgrywki. Zadania. Minigifgurka. Komiks” Opracowanie zbiorowe

  Kolejna propozycja z serii „Zadania. Minifigurka. Komiks” w ofercie Wydawnictwa AMEET zamyka bogaty w gwiezdnowojenne pozycje 2018 rok. Tym razem wraz z dołączonym legutkowym R2-D2 skupimy się na przygodach związanych z najnowszymi Epizodami trzeciej trylogii pt. „Przebudzenie Mocy” i „Ostatni Jedi”.

 • Naprawianie linii czasowej – recenzja „Superman Action Comics – Nowy świat. Tom 4”

  „Superman Action Comics – Nowy świat. Tom 4” Dan Jurgens, Patch Zircher, Ian Churchill

  „Superman: Odrodzony” nabiera więcej uroku, gdy po nim przeczyta się „Superman Action Comics – Nowy świat. Tom 4”. Nastąpi kontynuacja wydarzeń związanych z ucieczką Blanque’a z więzienia, które zgotował mu Superman. Ponadto Dan Jurgens ostatecznie upora się z linią czasu życia herosa z „S” na piersi.

 • „Początek przyjaźni. Star Wars. Koloruj, czytaj, naklejaj” - recenzja

  „Początek przyjaźni. Star Wars. Koloruj, czytaj, naklejaj” Opracowanie zbiorowe

  Kolejny mini-komiksowy zeszyt z serii „Koloruj, czytaj, naklejaj” poświęcony został wycinkowi z Epizodu VII „Przebudzenie Mocy”. Fragment opowiada o trudnych początkach przyjaźni zbiegłego Szturmowca Najwyższego Porządku oraz najlepszego asa lotnictwa myśliwskiego Ruchu Oporu. Pora zatem pochwycić mazaki w dłoń a nalepki dołączyć do kolekcji!

 • Nieco smutny sen o lataniu ─ „Joe Shuster. Opowieść o narodzinach Supermana” ─ recenzja powieści graficznej

  „Joe Shuster. Opowieść o narodzinach Supermana.” Julian Voloj, Thomas Campi

  Każdy człowiek ma marzenia. Większe, mniejsze, realne lub iście kosmiczne. Gdy w czerwcu 1938 roku w Cleveland nieśmiała idea przybysza z odległego kosmosu zrodzona w umysłach dwóch młodych artystów robiła drukarskie zakusy, absolutnie nikt w znanej nam Galaktyce nie podejrzewał, iż skostniałą branżę komiksową czeka wybuch gigantycznej bomby. „Opowieść o narodzinach Supermana” stanowi chwalebny przykład, iż wielkie marzenia czasem nas przerastają oraz udowadniają smutną prawdę ─ gdzie idzie o wielkie pieniądze kończą się sentymenty i przyjaźnie. Album powinien mieć na półce każdy miłośnik Ostatniego Syna Kryptona, gdyż prócz hołdu dla Twórców postaci, stanowi absolutnie unikatowe dzieło rysowane w dotychczasowej historiografii superbohaterskich analiz. Istna perła z Kandoru!

 • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 lut 2019, 12:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka