• „LEGO® DC Comics Super Heroes. Fantastyczny przewodnik” ─ recenzja

  „LEGO® DC Comics Super Heroes. Fantastyczny przewodnik” Cavan Scott

  Wydawnictwo AMEET przygotowało wyjątkowy album oparty na licencji korporacji LEGO® oraz wydawnictwa Warner Bros., właściciela komiksowego światka DC. Blisko stustronicowa publikacja stanowi niesamowity zbiór ciekawostek o superbohaterach poświęconych wyłącznie legutkowym wytworom związanym z uniwersum bohaterów Ligi Sprawiedliwości oraz wszelakiej maści arcyłotrów i postaci drugoplanowych.

 • Pokuta za cudze grzechy ─ recenzja komiksu „Szósty Rewolwer tom 4”

  „Szósty Rewolwer tom 4: Miasteczko zwane Pokutą” Cullen Bunn, Tyler Crook

  Poszukiwanie sześciu rewolwerów, mających w swej mocy zniszczenie, ale i odbudowę świata trwa. Zarówno siły dobra jak i zła ścigają bohaterów, by zyskać dostęp do najpotężniejszej broni wszech czasów. Becky Montcrief, właścicielka Szóstego Rewolweru, dającego swojemu właścicielowi moce jasnowidzenia i przewidywania, wyrusza w kierunku miasteczka Pokuta, gdzie przetrzymywany jest jej partner – Drake Sinclair. Jeszcze nie wie co ją tam spotka i czemu będzie musiała sprostać.

 • Lato ze wspomnień, wspomnienia z lata ─ recenzja komiksu "Pewnego lata"

  „Pewnego lata” Jilian Tamaki, Mariko Tamaki

  Rose jest zwykłą dziewczynką. Powoli zbliża się do progu dorastania, a w niedalekiej perspektywie znajdują się pierwsze miłości, związki i dorosłe problemy. Teraz jednak, jak co roku, przyjechała z rodzicami do Awago, nadmorskiej miejscowości, gdzie ze swoją o dwa lata młodszą przyjaciółką Windy mogą spędzić beztrosko wakacje. Sielanka nie potrwa jednak długo. Mimo wesołej atmosfery nawet tak niewielka różnica wieku pomiędzy dziewczynkami da o sobie szybko znać. Do tego przykre wspomnienia rodziców i niesnaski między nimi również rzucą cień osamotnienia na dziewczynkę. Jak ta sobie z tym poradzi?

 • Jak pan Bóg Ralphowi, tak on nadal w niego nie wierzy ─ recenzja komiksu „Ralph Azham tom 11. Cios za ciosem”

  „Ralph Azham tom 11: Cios za ciosem” Lewis Trondheim

  Świat Ralpha Azhama, niezwykłego młodzieńca, który z pogardzanego świniopasa stał się najważniejszą po królu osobą w królestwie przechodzi ciągłe zmiany. Naniebieszczony, czyli dysponujący specyficznymi mocami nowy namiestnik kraju musi stawiać czoło coraz to groźniejszym przeciwnościom. Tym razem możliwe, że dokona trudnego wyboru, żeby zawszeć sojusz z największym swoim przeciwnikiem. Czy dwa obozy dysponujące w swoich szeregach całymi oddziałami uzdolnionych ludzi, którzy czasami jednym skinieniem mogą unicestwiać innych są w stanie

 • Thorgalu czy Ci nie żalu? - recenzja komiksu "Thorgal Tom 36: Aniel"

  „Thorgal Tom 36 - Aniel” Yann le Pennetier, Grzegorz Rosiński

  Wraz z ukazaniem się na rynku komiksowym trzydziestego szóstego albumu o przygodach Thorgala Aegirssona, Grzegorz Rosiński zadeklarował, że był to ostatni tom do którego stworzył warstwę graficzną. Cykl ma przejąć inny rysownik a Rosiński będzie opiekunem artystycznym całości. Jak wypadło pożegnanie mistrza z serią?

  • 0 Komentarzy • 261 Wyświetleń
  • Michał Wasilewski – 30 gru 2018, 23:11
 • Recenzja: „Disney Uczy. Star Wars™ 1,2,3 i Disney Uczy. Star Wars™ ABC”

  „Disney Uczy. Star Wars™ 1,2,3 i ABC” Wydawnictwo AMEET

  „Gwiezdne Wojny” cieszą się obecnie ogromną popularnością, nawet wśród dzieci. Nie brakuje, więc przedmiotów z bohaterami serii. Plecaki, kubki, ubrania, obuwie dosłownie wszystko, co może być nam potrzebne. Można ich znaleźć nawet w książkach. Nie tylko w tych przygodowych, ale również w edukacyjnych wśród, których należy wymienić serię “Disney Uczy. Star Wars™” wydawnictwa AMEET.

 • Recenzja: „Disney maluch. Album maluszka”

  „Disney Maluch. Album maluszka” Wydawnictwo AMEET

  Dzieci rosną bardzo szybko, a ich rozwojowi towarzyszy wiele ważnych chwil. Nie trzeba się martwić, że momenty te odejdą w zapomnienie. Można je wszystkie zebrać w albumie. To bardzo przyjemne, kiedy później po słyszącym czasie można zajrzeć do księgi i zobaczyć, jakie wydarzenia pojawiły się już w krótkim życiu.

 • Recenzja: „Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy”

  „Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy” Wydawnictwo AMEET

  Twoje dziecko zastanawia się jak działa samochód, czy z czego się składa? “Disney Uczy. Samochody. Książka odkrywcy” jest dla niego idealną propozycją. Razem z postaciami z bajki “Auta” może zgłębić świat motoryzacji. W ten sposób wszystko to, co wydawało się pozornie skomplikowane stanie się momentalnie łatwe. W końcu samochody to zapewne jedno z pierwszych zainteresowań każdego chłopczyka. Warto jest inwestować w pasje, zwłaszcza kiedy jest to tak ślicznie zrobiona książeczka.

 • Pełna moc Superboy’a – recenzja komiksu „Superman, tom 4: Czarny Świt”

  „Superman. Czarny świt. Tom 4” Peter J. Tomasi, Patrick Gleason, Michael Moreci

  Rodzina Supermana jest najciekawszym motywem, który pojawił się w seriach „DC Odrodzenie”. Co tam jakieś zagrożenia na skalę światową, ślepnący Człowiek ze Stali czy też walka o życie Lexa Luthora? Potomek Clarka Kenta budzi wiele emocji, a wśród nich króluje ciekawość związana z jego dalszymi losami.

 • „LEGO® Star Wars™. Gwiezdne rozgrywki. Zadania. Minigifgurka. Komiks” - recenzja

  „LEGO® Star Wars™. Gwiezdne rozgrywki. Zadania. Minigifgurka. Komiks” Opracowanie zbiorowe

  Kolejna propozycja z serii „Zadania. Minifigurka. Komiks” w ofercie Wydawnictwa AMEET zamyka bogaty w gwiezdnowojenne pozycje 2018 rok. Tym razem wraz z dołączonym legutkowym R2-D2 skupimy się na przygodach związanych z najnowszymi Epizodami trzeciej trylogii pt. „Przebudzenie Mocy” i „Ostatni Jedi”.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 kwi 2019, 05:05 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka