• Szaleństwa Panny Slivii – recenzja „Thorgal - Młodzieńcze Lata Tom 6 - Lodowy drakkar”

  „Thorgal - Młodzieńcze Lata Tom 6: Lodowy drakkar.” Yann le Pennetier, Roman Surżenko

  Thorgal Aegirsson powraca w kolejnym tomie swoich przygód z okresu młodości. Najnowsza opowieść z pobocznego cyklu komiksowego, jest ściśle związana z poprzednią częścią pt. „Slivia”, widzimy w niej jak królowa Lodowych Mórz stara się uciec przez zakusami Gandalfa Szalonego, mimowolnie wkraczając na drogę, która uczyniła ją jedną z pierwszych antagonistek klasycznej serii Rosińskiego i Van Hamme’a.

  • 0 Komentarzy • 122 Wyświetlenia
  • Michał Wasilewski – 18 maja 2018, 17:16
 • Ptaszek w wielkim mieście – recenzja „Nightwing Tom 2: Blüdhaven”

  „Nightwing. Tom 2: Blüdhaven” Tim Seeley, Marcus To, Chris Sotomayor

  Najstarszy protegowany Batmana powraca jako młody dorosły, chcący rozpocząć samodzielne życie z daleka od rodziny nietoperzy z Gotham. W skąpanym w świetle neonów mieście Blüdhaven, Dick Grayson stara się pogodzić obowiązki superbohatera z dorywczą pracą i uciechami młodości. Nowe otwarcie w historii bohatera okazuje się mocno utopijne, przeszłość goni za Nightwingiem a on sam wplątuje się w zakrojoną na szeroką skalę intrygę, obnażającą ciemną stronę jego nowego miejsca zamieszkania.

  • 0 Komentarzy • 105 Wyświetleń
  • Michał Wasilewski – 17 maja 2018, 23:10
 • Po złej stronie mocy – recenzja „LEGO® Star Wars™: Akademia szturmowców”

  „LEGO® Star Wars™. Akademia szturmowców” Ace Landers

  Akademia Szturmowców to kolejna propozycja dla młodych fanów serii Star Wars. Opowieść inspirowana jest najnowszą częścią serii, czyli „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Pozwala ona młodym czytelnikom zgłębić... ciemną stronę mocy.

 • Star Wars™ Ostatni Jedi. Baw się kartami z Droidami

  „Star Wars™ Ostatni Jedi. Baw się kartami z droidami” AMEET

  Świat Star Wars stał się źródłem wielu adaptacji. Jedną z najczęściej spotykanych jest twórczość kierowana w stronę dzieci. Wydawnictwo Ameet wykorzystało popularność Star Warsów i przygotowało dla najmłodszych książeczkę „Star Wars™ Ostatni Jedi. Baw się kartami z Droidami”.

 • Star Wars Legendy. Darth Vader i dziewiąty zamachowiec - dziwna próba wierności - recenzja komiksu

  „Star Wars Legendy - Darth Vader i dziewiąty zamachowiec” Tim Siedell,Stephen Thompson, Iván Fernández

  Klasycy mawiali: „a kto umarł, ten nie żyje”. Lord Vader ma się natomiast w Legendach nad wyraz świetnie. Używając nagminnie miecza świetlnego na karkach oportunistów i odpędzając szemranych adoratorów pragnących jego rychłej śmierci. Zakuty w respirator Sith zdaje się być niezniszczalny! Czy znajdzie się śmiałek zdolny choćby drasnąć w walce upadłego Jedi? Czy dziewiąty zamachowiec wykona zadanie?

 • Star Wars Komiks nr 2/2018. Cytadela Grozy, czyli galaktyczny pastiż - recenzja komiksu

  „STAR WARS KOMIKS nr 2/2018. Cytadela Grozy” Jason Aaron, Kieron Gillen, Marko Checchetto, Salvador Larroca, Andrea Broccardo

  Najnowszy „Star Wars Komiks” z disneyowskiego kanonu stanowi crossover serii o zdeprawowanej pani archeolog oraz głównego cyklu marvelowskiego kanonu. Gwiezdnemu uniwersum wybitnie nie po drodze ze straszydłami i elementami pseudogore. Dynamika poziomu nowych marvelowych komiksów bywa nieco sinusoidalna, po zachwycającej „Tajnej wojnie Mistrza Yody” zdaje się złapała lekką zadyszkę...

 • W świecie kropek - recenzja "Disney maluch. Połącz Kropki"

  „Disney maluch. Połącz kropki” AMEET

  Nie ma osoby na świecie, która nie lubi łączyć kropek i podziwiać tego, jaki obrazek powstał. Zazwyczaj była to ulubiona rozrywka każdego dziecka. Kolorowanki, wycinanki i wszelkie inne papierowe zabawy nie mogły równać się z kropkowym szaleństwem. „Disney maluch. Połącz Kropki” jest jeszcze lepsze niż klasyczne kropki!

 • Animacja poklatkowa dla dzieci - recenzja "Miki i raźni rajdowcy: Transformacje"

  „Miki i raźni rajdowcy: Transformacje” AMEET

  Książeczki, kolorowanki, łamigłówki i inne wydania, w których jest przedstawiony świat Disney’a. Ktoś może pomyśleć. Motyw nie jest żadną nowością i należy przyzwyczaić się do wszechobecnej postaci Myszki Miki, Kaczora Donalda i całej reszty. Chyba, że można wpaść na zupełnie nowy pomysł, jak w przypadku „Miki i raźni rajdowcy: Transformacje”.

 • Sklej swoją farmę – recenzja "Farm World. Zadanie: Naklejanie!"

  „Farm World. Zadanie: Naklejanie!” AMEET

  Wszystkie dzieci lubią naklejki. Jest to dla nich niezwykle przyjemne uczucie, kiedy mogą przykleić podobiznę zwierzątka lub postaci z kreskówki tam, gdzie tylko zapragną. Jednak „Farm World. Zadanie: Naklejanie!” oferuje nie tylko świetną rozrywkę związaną z naklejaniem, ale również edukacyjną przygodę dla najmłodszych. Nauka przez zabawę to przecież najlepszy sposób na zdobycie kilku ciekawych informacji na temat otaczającego nas świata.

 • Przygody na lądzie – recenzja „Piratów z naszej ulicy”

  „Piraci z naszej ulicy” Jonny Duddle

  Mało kto przepada za monotonią życia codziennego, jednak jak z nią walczyć? Można uprawiać sport, grać w planszówki, czytać książki czy też dokonywać abordażu. Morscy rozbójnicy na pewno nie narzekają na nudę, a tym bardziej bohaterowie komiksu Jonny’ego Duddle’a.

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 maja 2018, 16:33 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka