M

 • Magi #06

  Shinobu Ohtaka

  Alibaba wreszcie staje w obronie swojej ojczyzny... W jaki sposób tego dokona?! Odkryjecie prawdziwą moc metalowych naczyń z dżinami!

 • Magi #4

  Shinobu Ohtaka

  W trakcie swojej podróży Aladyn poznaje wielu ludzi i z bagażem nowych doświadczeń nareszcie dociera do stolicy Balbadu. Jego celem jest odnalezienie Alibaby, z którym razem zdobyli labirynt. Czeka tam go jednak niemiła niespodzianka...

 • Magi #5

  Shinobu Ohtaka

  Aladyn pogodził się z Alibabą. Wspólnie decydują się na uratowanie jego ojczyzny, Balbadu. Jednak na drodze staje im inny magi, Judar!

 • Magi #7

  Shinobu Ohtaka

  Alibaba toruje sobie drogę nowo zdobytymi mocami. Co czeka go na krańcu tej zażartej walki?! Siódmy tom opowieści o magicznej przygodzie!

 • Magi: Labyrinth of Magic! #1

  Shinobu Ohtaka

  Niezliczone spotkania i pożegnania. Zagadki, które skrywa nieznany świat… Rozpoczyna się wspaniała, pełna magii i skarbów przygoda z tajemniczym chłopcem Aladynem! Pierwszy tom porywającej, magicznej podróży!

 • Magi: Labyrinth of Magic: tom 3

  Shinobu Ohtaka

  Po zdobyciu labiryntu Aladyn zostaje przeniesiony do odległej krainy. Napotyka tam dumne plemię stepowe. W tym samym czasie Morgiana, wyzwolona ze swych niewolniczych kajdan, rozpoczyna nowe życie…

  Trzeci tom magicznej podróży przeznaczenia!

 • Magi: the labyrinth of magic #02

  Shinobu Ohtaka

  Aladyn i Alibaba wkraczają do labiryntu w poszukiwaniu skarbów... Po piętach depcze im Jamil - pełen ambicji lord feudalny, wspierany przez najsilniejszych niewolników.

  Oto drugi tom niebezpiecznej magicznej przygody!

 • Martha Washington. Jej życie i czasy, wiek XXI

  Frank Miller, Dave Gibbons

  Legendarne dzieło Franka Millera i Dave'a Gibbonsa, zapoczątkowane w latach 90. dwudziestego wieku i wydane w całości w 2009 roku.

  Opowieść o Marcie Washington, dziewczynie z chicagowskiego getta, która robi karierę w Siłach Pokojowych...pełny opis

 • Marzi. Dzieci i ryby głosu nie mają

  Marzena Sowa, Sylvain Savoia

  Marzi to opowieść o Polsce lat 80. widzianej oczami kilkuletniej dziewczynki. Niepowiązane fabularnie historie ukazują świat, którego logikę narzuca wola przetrwania. Kolejki, zapisy na towary, zakupy na zapas, zabawy dzieci, pielgrzymka...pełny opis

 • Marzi. Hałasy Dużych Miast

  Marzena Sowa, Sylvain Savoia

  Drugi tom wspomnień Marzeny Sowy, młodej scenarzystki komiksowej, która zadebiutowała na rynku frankofońskim. Marzi to opowieść o Polsce lat 80. widzianej oczami kilkuletniej dziewczynki. Poszczególne epizody bez natrętnych komentarzy...pełny opis

 • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 22 wrz 2017, 01:38 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka