Ocena Bestiariusza 3/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Chwała zwycięzcom”

Piotr Wierzba i Maciej Kim
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Tytuł: Chwała zycięzcom
Scenariusz: Piotr Wierzba
Rysunki:[/v] Maciej Kim
[b]Liczba stron:
32
ISBN-13: 9788360977941
Data wydania: październik 2010
Komiks kierowany jest głównie do młodych ludzi opowiada perypetie trzech przyjaciół: Tomasza Słomy, Andrzeja Sikory i Pawła Dęba - młodych poznaniaków uczestniczących w Powstaniu Wielkopolskim. Biorą oni udział w najważniejszych wydarzeniach Powstania oraz sytuacjach, które nie odwołują się do konkretnych wydarzeń z przeszłości, ale mogły mieć miejsce podczas Powstania Wielkopolskiego. Komiks skierowany jest do najmłodszych czytelników i ma na celu zainteresowanie młodych Wielkopolan tematyką Powstania Wielkopolskiego i przekazanie im podstawowych informacji na jego temat.
Mamy nadzieję na to, że dzięki zainteresowaniu naszą publikacją najmłodszych czytelników, pamięć o powstaniu, o którego wielkości stanowi nie ilość ofiar, jakie za sobą pociągnęło, lecz rozmiar odniesionego zwycięstwa, pozostanie żywa jeszcze przez wiele lat - wyjaśnia Piotr Wierzba.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 10:18 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka