Ocena Bestiariusza 4/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Star Wars: Wektor. Tom 2”

Rob Williams,John Ostrander, Dustin Weaver, Jan Duursema,
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Scenariusz: Rob Williams i John Ostrander
Rysunki: Dustin Weaver i Jan Duursema,
Seria: Star Wars: Wektor
Tom: 1
Tytuł oryginału: Rebellion #15-16 oraz Legacy #28-31
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 7 luty 2011
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka
Cena: 39,99
"Vector" to historia składająca się z czterech rozdziałów, której następstwa wpłynęły na każdą erę i każdego bohatera świata Star Wars.
W części trzeciej (Rebellion #15-16) Luke Skywalker i księżniczka Leia muszą uporać się z Vectorem kiedy ten stanie im na drodze i zmieni galaktykę. Na mrocznej powierzchni opustoszałego księżyca, Luke spotyka pierwszego Jedi od czasu Obi-Wana Kenobiego, tylko po to aby zdać sobie zbyt późno sprawę, że Celeste Morne dalece różni się od jego starego mentora - kontorlowana przez Talizman Muur i rozwścieczona przez Dartha Vadera!
Następnie po 135 latach, w finałowym rozdziale (Legacy #28-31) Cade Skywalker planuje zabić Imperatora Dartha Krayta przy pomocy "sekretnej broni" czyli Celeste Morne – rycerza Jedi Starej Republiki, posiadającej potężny talizman Muur, który być może sprawuje nad nią władze. Cade i Celeste odmienią losy galaktyki, na lepsze bądź na gorsze.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 09:32 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka