Ocena Bestiariusza 4/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad”

Joshua Williamson, Tim Seeley, Rob Williams , Jason Fabok, Tony S. Daniel, Howard Porter
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad
Scenarzysta: Joshua Williamson, Tim Seeley, Rob Williams
Ilustrator: Jason Fabok, Tony S. Daniel, Howard Porter
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 17.05.2018
Kategorie:Komiksy superbohaterskie
Wydawca: Egmont
EAN: 9788328134041
Liczba stron: 288
Wymiary: 16.7x25.5cm
Dla kogo: nastolatek i dorosły
Wydanie: 2018
Seria/cykl: DC Odrodzenie
Cena: 69,99
Pierwszy crossover na dużą skalę w kolekcji DC Odrodzenie – spotkanie Ligi Sprawiedliwości i Suicide Squad! Członkowie Ligi Sprawiedliwości są najpotężniejszymi superbohaterami na Ziemi, a działający na zlecenie służb państwowych Suicide Squad składa się z byłych bandytów. Kierowany przez Amandę Waller Oddział Samobójców atakuje z ukrycia i w tajemnicy.

W końcu jednak na jego trop wpada Batman. Razem z innymi członkami Ligi Sprawiedliwości nie zamierza tolerować istnienia grupy działającej poza prawem. Podczas gdy bohaterowie i byli przestępcy ze sobą walczą, mistrz zbrodni Maxwell Lord tworzy armię najgroźniejszych złoczyńców z uniwersum DC. Jego podkomendni są zdolni pokonać obie rywalizujące drużyny... Album jest wspólnym dziełem wielu twórców.

Scenariusz napisali uznani autorzy – Joshua Williamson, Tim Seeley, Rob Williams i Si Spurrier, a wśród rysowników znaleźli się tak znani graficy jak Jason Fabok, Tony S. Daniel, Jesus Merino, Fernando Pasarin, Robson Rocha, Howard Porter, Scot Eaton, Riley Rossmo, Christian Duce, Giuseppe Cafaro.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 10:06 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka