Ocena Bestiariusza 4/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Komiksy Star Wars Kolekcja Legendy #7-#8 - „Klasyczne opowieści 7-8” - recenzja”

David Michelinie, Walter Simonson, Tom Palmer (i inni)
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Kolekcja Komiksy Star Wars#7: „Klasyczne Opowieści tom 7
Konsultacja merytoryczna: Jacek Drewnowski
Format: 170x260 mm
Oprawa: twarda
Druk: kolor
Cena z okładki: 39,99
Data premiery: 28.03.2018


* * *

Kolekcja Komiksy Star Wars#8: „Klasyczne Opowieści tom 8
Szpiedzy Sojuszu Rebeliantów natrafili wreszcie na wskazówkę, gdzie może znajdować się Han Solo. Najprawdopodobniej Boba Fett trzyma go nadal w karbonicie, czekając na spotkania z Jabbą.
Wieść niesie, że jednego z łowców nagród, którzy brali udział w schwytaniu Hana, można będzie nakłonić do wyjaśnienia, gdzie jest kryjówka Fetta.
Leia, Luke, Chewie, Lando i droidy wiedzą, że zadzieranie z łowcą głów to niebezpieczne przedsięwzięcie, ale są gotowi na każde ryzyko, by ocalić przyjaciela. Na szali chętnie postawią nawet własne życia

Scenariusz: David Michelinie (i inni)
Rysunki: Ron Frenz (i inni)
Tłumaczenie: Marta Duda-Gryc
Konsultacja merytoryczna: Jacek Drewnowski
Format: 170x260 mm
Oprawa: twarda
Druk: kolor
Cena z okładki: 39,99
Data premiery: 11.04.2018
Kolekcja Komiksy Star Wars#7: „Klasyczne Opowieści tom 7 - Sojusz Rebeliantów kontynuuje walkę przeciwko Imperium ze swojej tajnej bazy na planecie Arbra. Teraz dodatkowo ma do dyspozycji myśliwce TIE kupione od Freerta. Pod nieobecność zaginionego Hana Solo, Luke Skywalker został numerem jeden wśród pilotów eskadry. U jego boku lata porucznik Shira Brie, młoda, wyjątkowa pilot, która chce zapewnić sobie miejsce w Sojuszu i być może w sercu Luke'a.
Jednak wojna jest pełna gorzkich niespodzianek i młody Skywalker szybko odkryje, że zdrada i odrzucenie przez tych, którym ufa, mogą być gorsze niż jakikolwiek atak Dartha Vadera.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 mar 2019, 01:16 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka