Ocena Bestiariusza 4/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Pułapka Czasu”

Hope Larson, Madeleine L'Engle
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
W domu Meg Murry w środku nocy pojawia się tajemnicza starsza pani. Nikt nie przypuszcza, że będzie to początek nieprawdopodobnych przygód, kosmicznych podróży i walki z mrocznymi siłami. Meg, jej braciszek Charles Wallace oraz ich kolega Calvin O’Keefe wyruszają, aby uratować pana Murry’ego, który zaginął bez wieści podczas tajnej misji rządowej.

Wydawnictwo: Mamania
Tytuł oryginalny: A Wrinkle in Time: The Graphic Novel
Wydawca oryginalny: Farrar, Straus and Giroux
Rok wydania oryginału: 2012
Liczba stron: 392
Format: 155x215 mm
Oprawa: miękka
Papier: offsetowy
Druk: kolor
ISBN-13: 9788365796745
Wydanie: I
Cena z okładki: 39,90 zł
„Pułapka czasu” to kultowa amerykańska powieść dla dzieci, za którą Madeleine L’Engle otrzymała w 1963 medal Johna Newbery’ego. Hope Larson, utalentowana rysowniczka i twórczyni komiksów, przenosi tę opowieść na zupełnie nowy poziom, pokazując postacie i miejsca, które już od kilkudziesięciu lat żyją w wyobraźni czytelników na całym świecie. W 2018 roku powieść została zekranizowana przez studio Walta Disneya z udziałem takich gwiazd jak Oprah Winfrey, Reese Witherspoon i Chris Pine.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 sty 2019, 20:09 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka