Ocena Bestiariusza 5/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Władza. Pora demonów. Tom 1”

Sylvain Runber, Olivier Boiscommun
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Wydanie: 2018
Seria/cykl: WŁADZA
Scenarzysta: Sylvain Runber
Rysunki: Olivier Boiscommun
Tłumacz: Maria Mosiewicz
Wydawca: Egmont
EAN: 9788328126466
Liczba stron: 56
Wymiary: 21.6x28.5cm
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 07.02.2018
Trójka najemników Izaak, Oktawia i Pantakriusz oferują swoje usługi arystokratom, którzy chcą schronić się przed nastaniem pory demonów. Pora demonów to czas w którym co roku następują katastrofy wywołane niestabilnym klimatem. Dzieje się tak od momentu, kiedy ludzie stracili panowanie nad Ziemią. Właśnie nadszedł czas kolejnej wyprawy w stronę sanktuarium. Kierują się tam wszystkie inteligentne rasy wywodzące się od zwierząt. W drodze podróżnicy natykają się na wiele niebezpieczeństw, a ci którzy dotrą do miejsca przeznaczenia, będę musieli i tak sporo zapłacić za sam wstęp. Czy nasi bohaterzy dotrą do celu? Czy uda im się dostać do sanktuarium? Nie czekaj i sprawdź już dziś.
Pierwszy tom to początek cyklu tworzonego przez belgijskiego scenarzystę Sylvaina Runberga (Konungowie, Millennium, Podboje) i francuskiego rysownika Oliviera Boiscommuna (Joe, Troll, Pietrolino).
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 sty 2019, 20:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka