Ocena Bestiariusza 5/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Star Wars Legendy „Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja””

Brian Wood, Zack Whendon, Carlos D`Anda
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)

++

„W albumie zebrano trzy ostatnie historie wydane przez Dark Horse w ramach cyklu komiksowego o tytule Star Wars, w oryginale zamieszczone w dwóch tomach. Bohaterką pierwszej jest księżniczka Leia, która ku zaskoczeniu wszystkich ogłasza zamiar poślubienia księcia z odległej planety Arrochar, wydającej się bezpiecznym schronieniem przed żołnierzami Imperium. Jednak wraz z przygotowaniami do ślubu okazuje się, że nowi sprzymierzeńcy mogą nie mieć czystych intencji.
W drugiej opowieści w centrum uwagi znajduje się z kolei Darth Vader, który po porażce z Rebelią ma na nowo zaprowadzić porządek i dyscyplinę wśród wojsk Imperium. Tymczasem Luke Sywalker, Han Solo, Chewbacca oraz, ma się rozumieć, droidy C-3PO i R2-D2 poszukują szpiega, którego odkrycia podały w wątpliwość ich zaufanie do sojuszników.”

Star Wars Legendy: „Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja”
Scenarzysta: Brian Wood, Zack Whendon
Ilustrator: Carlos D`Anda, Stéphane Créty, Facundo Percio, Davidé Fabbri
Tłumacz: Jacek Drewnowski
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 24.01.2018
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 lut 2019, 12:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka