Ocena Bestiariusza 5/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Chwila jak płomień”

Roman Lipczyński, Paweł Garwol
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Tytuł: Chwila jak płomień
Scenariusz: Roman Lipczyński
Rysunki: Paweł Garwol
Objętość: 128 stron
Oprawa: miękka
Wydawca: kultura gniewu
Data wydania: maj 2013
ISBN 978-83-60915-81-3
Cena: 44,90 zł
Autorzy jednego z najlepiej ocenianych komiksowych debiutów ostatnich lat wracają z nowym albumem! Roman Lipczyński i Paweł Garwol, twórcy niezwykłego „Bez końca”, po raz kolejny zabierają czytelników w bardzo nietypową podróż. Tym razem odwiedzimy wnętrze grobu, bardzo niepokojący las czy przepełniony worek od odkurzacza, w którym legowisko urządził sobie krwiożerczy pająk.
A to oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakie czekają w tomie „Chwila jak płomień”. Pewien pies pozazdrości ptakom, pewien widz będzie musiał stawić czoła oglądanemu filmowi, a pewien człowiek chce zabić czas, nie wiedząc, że czas potrafi się zemścić...
Autorzy komiksowych nowel, których klimat porównywano w recenzjach do utworów Rolanda Topora, Franza Kafki czy Thomasa Otta znowu grają czytelnikom na nosie. Podsuwają mylne tropy, bawią się konwencjami, igrają z naszymi oczekiwaniami i przyzwyczajeniami. A przy tym intrygują, bawią i straszą.
O pierwszym albumie Lipczyńskiego i Garwola recenzenci pisali:
Czytelnik bez reszty zatapia się w świecie opowieści, gdzie to, co prawdziwe nieustannie flirtuje z tym, co fantastycznie nierealne.
Zeszyty Komiksowe
Polski komiks eksportowy.
Booklips
Pełen świeżych pomysłów.
Komiksomania
Makabra i czarny humor rodzą się tu bezpośrednio na styku codzienności z wyjątkowością.
Dwutygodnik
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 10:02 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka