Ocena Bestiariusza 4/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Czerwony Pingwin musi umrzeć cz. 1”

Michał „Śledziu” Śledziński
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Tytuł: Czerwony Pingwin musi umrzeć cz. 1
Scenariusz: Michał „Śledziu” Śledziński
Rysunki: Michał „Śledziu” Śledziński
Objętość: 52 strony
Format: 235 × 165 mm
Oprawa: twarda
Wydawca: Kultura Gniewu
Data wydania: maj 2013
ISBN: 978-83-60915-79-0
Cena: 39,90 zł
Najnowszy komiks Michała "Śledzia" Śledzińskiego, autora słynnego Osiedla Swoboda, czy Na szybko spisane. Tym razem rysownik i scenarzysta zabiera czytelnika w szaloną podróż z załogą statku kosmicznego Śpiący Prosiak.

Jego załoga - kapitan Budo, Momo de Momos, Bebetto oraz Wiśnia - znalazła się w dość nieciekawym położeniu. Po starciu z Papugatą, międzygwiezdnym łotrem i piratem (co nie zawsze idzie w parze) straciła swój statek i będzie musiała bardzo się postarać, żeby go odzyskać. Przy sprzyjających wiatrach być może uratują również System i wszystkie zamieszkujące go stworzenia. Ale to nie jest powiedziane.

Fantastycznie narysowany i pełen niesamowitych przygód Czerwony Pingwin musi umrzeć to swoisty hołd Śledzia dla popkultury - animowanych filmów i seriali, gier wideo i oczywiście komiksów. W jego warstwie graficznej widać nawiązania zarówno do mangi, jak i legendarnych albumów Tadeusza Baranowskiego.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 09:32 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka