Ocena Bestiariusza brak

„Opowieści z najdalszych przedmieść”

Shaun Tan
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Tytuł: Opowieści z najdalszych przedmieść
Tekst: Shaun Tan
Ilustracje: Shaun Tan
Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Redakcja: Monika Skrzyńska
Objętość: 96 stron
Format: 185 × 240 mm
Oprawa: twarda
Papier: Arctic the Volume
Druk: kolorowy
Wydawca: kultura gniewu
Data wydania: marzec 2013
ISBN 978-83-60915-76-9
Wydawca oryginału: Allen & Unwin
Cena: 39,90 zł
Piętnaście historii, z których każda opowiada o dziwnej sytuacji lub zdarzeniu, mających miejsce w na co dzień całkiem normalnej, podmiejskiej okolicy. U kogoś w ramach studenckiej wymiany zamieszka osobnik malutki jak orzeszek. Ktoś inny spotka na trawniku przed opuszczonym domem morskie stworzenie. W czyimś domu odnaleziony zostanie tajemniczy dodatkowy pokój, a w zwyczajnym parku pojawi się niepokojąca maszyna.
W swojej najnowszej publikacji pochodzący z Australii Shaun Tan, jeden z najbardziej znanych na świecie autorów książek dla dzieci i młodzieży, przygląda się jak zwykli ludzie reagują na pojawiające się w ich życiu nieznane, tajemnicze, inne. Czy odkryją jego prawdziwe znaczenie? Zrozumieją je? A może po prostu przeoczą, zajęci swoimi sprawami?
Tan, laureat prestiżowej nagrody im. Astrid Lindgren z 2011 roku, autor nagradzanej na całym świecie powieści graficznej „Przybysz” i laureat Oscara za animowaną adaptację swojej książki „The Lost Thing”, po raz kolejny zachwyca czytelników w każdym wieku mądrymi – czasem zabawnymi, czasem wzruszającymi – opowieściami i ich przepiękną warstwą graficzną.
Projekt wsparty finansowo przez rząd Australii za pośrednictwem Australia Council for the Arts. Pomoc przy realizacji i promocji ksiązki: Australian Trade Commission – Austrade.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 cze 2019, 03:54 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka