Ocena Bestiariusza 4.5/5 (na podstawie 1 recenzji)

„Fantasy Komiks 2/2012”

Antologia
Ocena użytkowników:
brak (0 głosów)
Tytuł: Fantasy Komiks
Tom: 16
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 148
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-237-4725-3
Wydanie: I
Cena: 29,99 zł
Przysięga
Dziś świat należy do ludzi. Ale jeśli złamią przysięgę daną dawnym władcom, z nicości powrócą olbrzymy i smoki. Pierwszy tom nowej serii "Przysięga".

Łowcy smoków
Cykl opowiada dynamiczne, pełne przygód historie o kilku wojowniczkach, należących do niezwykłego Zakonu Łowców Smoków. Tylko one mogą ochronić swój świat przed nie wiadomo skąd pojawiającymi się jaszczurami, które chcą opanować krainy należące do ludzi. Łowczynie muszą nie tylko wspaniale walczyć, ale również być dziewicami, gdyż tylko dziewic smoki nie są w stanie wyczuć swymi magicznymi zmysłami. Bohaterki stawiają też czoło ludziom i zwierzętom przekształconym w krwiożercze monstra przez emanujący od smoków Złoczar.

Lasy Opalu
Seria napisana przez Christophe’a Arlestona, a zilustrowana przez Philippe’a Pelleta.
Leśny świat Opal znajduje się pod rządami okrutnych kapłanów. Ale istnieje przepowiednia, że ich tyranię złamie młody potomek dawnego heretyckiego wieszcza. Być może jest nim wieśniak Darko – i dlatego w pogoń za nim ruszają siepacze kapłanów. Ale na szczęście chłopak ma potężnych sprzymierzeńców.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 paź 2018, 12:40 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka